Minulé životy, budoucí životy a hypnóza

Doktor Brian Weiss – slavný hypnoterapeut (mohli jste o něm číst článek ve čtvrteční příloze MF DNES) píše ve své knize Mnoho životů – Mnoho Mistrů o tom, že všichni přicházíme na tento svět, abychom se naučili více milovat. Avšak někteří z nás se této lekci nenaučí, a proto v dalším životě dostávají další šance na to, aby pochopili nejdůležitější lekci života.

Mému učiteli hypnózy je 74 let. Je to jeden z nejlepších hypnotizérů na světě. Je to člověk, který za svou více než padesátiletou karieru v hypnóze pomohl tisícům lidí. Až mi bude 70 let, chtěla bych se za sebou otočit a také vidět tisíce lidí, kterým jsem pomohla.

Když už jednou přijmete myšlenku, že po smrti znovu přijdete na tento svět v jiném těle, potom se na svůj život budete dívat úplně jinak.

Začnete si říkat:

Co když příště přijdu na tento svět a zde bude řádit nukleární válka?
Nebo tu bude nedýchatelno?
Nebo všude budou odpadky?

Trvalo mi velmi dlouho, než jsem vůbec připustila myšlenku, že by vůbec mohly existovat minulé a budoucí životy.

Byla jsem vychována v silně katolické rodině a křesťané nevěří na minulé životy.

Tato informace jim byla zatajena císařem Konstantinem, který rozkázal vymazat z Bible ty části, které vypovídaly o minulých životech. Sliboval si od toho posílení své moci.

O minulých životech jsem začala přemýšlet díky hypnóze. A byl to u mě postupný proces. Viděla jsem několik hypnotických sezení, kdy byla použita regrese do minulého života. Zažila jsem i svoji regresi do minulého života. Sama jsem s několika klienty provedla regresi do minulého života.

Kromě regrese (návrat do minulých životů) lze v hypnóze dělat i progresi (cesta do budoucnosti).

Hypnotizér nechává klienta, aby si svoji budoucnost zažil a vysvětlil sám. Klient je toho schopen, protože v hypnóze je jeho mysl bdělejší a jasnější o stovky procent, klient má v hypnóze úžasné mentální schopnosti. Na rozdíl od kartářů a věštců, hypnotizér neříká klientovi, jaká bude jeho budoucnost!

Dobrou zprávou je, že neexistuje pro vás jenom jedna budoucnost. Když děláme s klientem progresi – vizualizaci budoucnosti – tak obvykle klient zažije 2-4 různé představy své budoucnosti. Každý máme svobodnou vůli a můžeme svými činy ovlivnit, která budoucnost se stane skutečností.

Klient je také poučen o tom, že může svoji budoucnost změnit tím, že změní svoje chování/ názorové přesvědčení, protože jsou to myšlenky, které vytvářejí naši budoucnost.

Někteří lidé, se kterými byla udělána progrese, tvrdili, že viděli v budoucnosti nukleární válku, která zničila podstatnou část Země. Podle výpovědí se to stane až za několik stovek let, ale pokud připustíte, že se po smrti opět narodíte do tohoto světa, chcete se narodit na zem plnou neštěstí a utrpení?

Nechci nikoho strašit, pouze předávám dále informaci, kterou jsem dozvěděla od doktora Weisse. Progrese je vždy založena na současném stavu vědomí člověka/lidstva. Tedy když se jako lidstvo posuneme na vyšší úroveň vědomí, nukleární válka nemusí nastat!

Smyslem mého života je vzdělávat druhé v osobním rozvoji, tak abychom se jako lidstvo posunuli na vyšší úroveň vědomí. Smyslem mého života je více milovat.

PS: Netvrdím, že regrese a progrese (minulé životy a budoucí životy) jsou dogmata, kterým musí všichni věřit. Každý, ať si vybere do svého názorového systému věci, které budou sloužit k jeho/jejímu prospěchu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Jak na to se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

5 komentářů: Minulé životy, budoucí životy a hypnóza

 1. Renáta Mikulášová napsal:

  Mám několik problémů,ani nevím,kde začít.Ráda bych znala svou budoucnost a viděla minulost a přítomnost.Také bych chtěla zkusit hypnozu k odstranění potíží,které mě trápí.

 2. Ivana Slavíčková napsal:

  Dobry den,
  rada bych se zbavila svých „krivd“ a prozitych trapasu, nevim, zda hypnóza v tomto pomuze a posune mne dal …
  iva s.

 3. Aneta napsal:

  Dobrý den, mohlby mi někdo poradit kde se dělá hypnoza, chtěla bych vědět kým jsem byla v minulém životě.

 4. Mirka napsal:

  Dobrý den,chtěla bych se zeptat jestli by mi hypnoza mohla pomoci k odstranění nebo objasnění zdravotních problému a fobie a kde se obrátit,skoro celý život se trápím a vůbec byl a je stresující,je toho hodně co mě trápí děkuji

  • Hypnóza Praha napsal:

   Pokud vás k tomu podvědomí pustí, tak můžete díky symbolice podvědomí přijít na něco, co by vám mohlo dát více informací.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..