Mohu zhypnotizovat partnera, aby se do mě znovu zamiloval?

Rychlou a krátkou odpovědí je ANO. Právě hypnóza způsobila, že jste se dali dohromady. Pokud ale nemáte vzdělání v hypnóze, tak může být pro vás náročné zjistit, jak začít. Jedná se totiž o hypnózu, kterou nazýváme LÁSKA 🙂 Láska přímo překonává kritický faktor vědomé mysli a mění lidi k nepoznání. 🙂

Samozřejmě partneři musí ve vztahu v sobě změnit hodně zažitých vzorců z minulosti, které s sebou nesou z rodiny, školy, společnosti a médií, aby mohli spolu zamilovaně fungovat, a potom láska představuje tu nejúžasnější formu hypnózy, kterou na sebe navzájem používáme. 🙂

Dostali jste odpověď, kterou jste čekali? Podělím se s vámi o jeden případ z praxe:

Osmnáct let vdaná žena zjistila, že ze vztahu s jejím manželem už vyprchala všechna romantika a vášeň. Měla pocit, jakoby s manželem žili jako dva cizinci – spolubydlící v jedné domácnosti. Byla přesvědčena, že jejímu manželovi na ní už více nezáleží. A nejenom to, také ho podezírala, že ji určitě podvádí, a to v jejich manželství způsobovalo ještě větší napětí. Přišla na sezení, že se chce naučit, jak zhypnotizovat svého manžela, aby ji začal znovu mít rád, aby ji znovu miloval, aby se do ní znovu zamiloval, tak jako tomu bylo na začátku jejich vztahu.

Dostala odpověď, kterou asi nečekala, řekla jsem jí, že takhle to nefunguje, že bude mnohem efektivnější, když začne sebou, když změní svoje vnímání celé situace a postoj, který si na jejich vztah vytvořila.

To ji minimálně umožní, aby zůstala v pozitivním stavu alespoň kvůli dětem. Poradila jsem ji, ať se naučí milovat sebe, potom i její manžel bude mít šanci se do ní znovu zamilovat.

Místo toho, aby se naučila hypnotizovat manžela, naučila se velmi účinnou techniku sebehypnózy, kterou používala během dne několikrát, což ji umožnilo zůstávat pozitivní a v pohodě a sebevědomá.

Na jejich vztahu ji opravdu záleželo, dala si říci, aby se zaměřila na sebe a techniku sebehypnózy pravidelně používala každý den. Po dvou týdnech si uvědomila, že se sice ještě občas rozzlobí na svého manžela, ale už to není každý druhý den, ale jenom jednou týdně. Začala měnit svoje přesvědčení a svůj postoj a o to větším překvapením pro ni bylo zjištění, že manžel z ničeho nic začal být k ní milý, začal si jí více všímat a věnoval ji a jejich dětem více pozornosti než předtím. Změnil se jako mávnutím kouzelného proutku tím, že se změnila ona.

Takže pokud potřebujete či chcete, aby se partner do vás znovu zamiloval, nebo aby vás miloval jako předtím, tak je nutné začít sebe měnit pomocí sebehypnózy. Z mé praxe vím, že změna nastane, když se sami změníme. Lidé kolem nás často zrcadlí věci, které sami v sobě máme a nejsme si jich vědomi, proto mohu potvrdit, že: „Pokud se změníme my, tak tím změníme celý svět.“

Začněte tedy měnit svůj postoj a pohled na svět, zaměřte se na to, jak chcete, aby váš vztah vypadal (místo na to, co je ve vztahu špatně), udělejte v sobě změnu, začnete projevovat lásku sobě i ostatním a zjistíte, že láska k vám přichází se všech směrů… a tedy i od vašeho partnera. 🙂

Naučte se techniku, jak se uvést do hluboké sebehypnózy za několik sekund a účinně začít měnit svůj život k lepšímu na Intenzivním kurzu sebehypnózy v Praze.

Příspěvek byl publikován v rubrice Hypnóza se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..