Zkušenosti s hypnózou

Zde najdete zkušenosti mých klientů ze sezení s použitím hypnózy:

Dobrý den, paní Michaličková,

chtěla jsem Vám moc poděkovat! Loni v květnu jsem u Vás byla na sezení – hypnóze.
Hned v dalším cyklu jsem otěhotněla, tak jak jste řekla. 🙂
A 5.3. se nám narodila holčička Verunka. 🙂
Jsme moc šťastní a děkujeme! Po šesti letech jsme se dočkali miminka.

Pavla 

Lucie Servítová

Lucie Servítová

Kurz sebehypnózy byl pro mě velmi inspirující. Strávila jsem v Praze s paní Marií velmi příjemné odpoledne, odpočinkové, poznávací…velmi podstatné zjištění bylo, že hypnóza není to, za co se vydává v médiích, kde je tento stav zkreslený, aby byl využitý jen k mediální zábavě.

A tak díky za lidi jako je paní Marie a její muž, kteří v této oblasti provádí osvětu a používají hypnózu k pomoci lidem, kteří o to mají zájem. Touhu změnit svůj život k lepšímu a tím i svému okolí, poněvadž změnit něco v našem okolí znamená změnit sám sebe.

Sebehypnózu dnes používám každý den. Jsou to pro mě chvíle odpočinku, který v normálním stavu nezažiju. Často se mi z ní ani nechce, jak je uklidňující a odpočinková. A to hlavní se skrývá v tom, že mi změnila život. Díky sebehypnóze můžu měnit vnitřní nastavení podvědomí, které je hlavním řidičem našeho života.

Lucie Servítová


Vlastimil Talanda

Vlastimil Talanda

Dobrý den Marie. Děkuji za dnešní kurz sebe-hypnózy. Chci poděkovat nejen za to, že jste nám s manželem vysvětlila vše okolo hypnózy a vyvrátila ve společnosti rozšířené mýty, ale především za to, že jste nás seznámili s technikou, která nám všem určitě pomůže na cestě vpřed. Děkuji a těším se na budoucí spolupráci.

S pozdravem

Vlastimil Talanda


Daniel Bednář

Daniel Bednář

Dobrý den paní Michaličková,

včera, t.j. 10.4.2012, jsem díky panu Talandovi měl možnost účasti na Vašem kurzu sebe-hypnózy. Touto informací jsem byl hned zpočátku velmi potěšen, neboť jsem se účastnil některých Vašich internetových středečních přednášek, a tyto mne pozitivně oslovily.

Děkuji, jsem velmi rád že jsem se kurzu mohl účastnit, tento považuji pro moji osobu za velmi důležitý, a dle mých dosavadních zkušeností a dále na základě mého osobního vnímání, jej hodnotím pouze kladně, na stupnici hodnocení známkou nejvyšší.

Velmi rád budu s Vámi spolupracovat a také děkuji za spoustu informací, které jsem se včera dozvěděl.

S přáním hezkého dne,

Daniel Bednář


Katka

Katka

Dobrý den paní Marie,

ráda bych Vám a Vaše panu manželovi poděkovala za včerejší kurz sebe-hypnózy. Nervozitu, s kterou jsem přišla, velmi rychle vystřídalo nadšení a uvolněnost a to ještě před mým prvním vstupem do sebe-hypnózy. Zábavná a srozumitelná forma kurzu a přátelské prostředí mi pomohlo zbavit se sebemenších pochybností, které kolem hypnózy panují a teď už se jen těším, jak se mi bude díky této metodě měnit život před očima. Ještě jednou díky.

Katka R.


Markéta Kolářová

Markéta Kolářová

Krásný sluníčkový den Maruško a Jane,

nejprve bych Vám chtěla moc poděkovat za velmi přátelské přijetí na sobotním kurzu sebehypnózy, jelikož jsem již před kurzem sledovala vaše internetové stránky, když jsem k Vám přišla připadalo mi, že už se známe léta a Vaše vřelé chování mě v tom ještě utvrdilo.

Kurz byl velmi zajímavý, jak jeho teoretická část a vyvrácení všech mýtů o hypnóze a odpovědi na smršť našich otázek, stejně tak ale praktická část, kde jsem poznala, že i já se dokážu plně uvolnit a to nejen tělo, ale i mysl. Každý den vstupuji do sebe-hypnózy a vždy večer si pouštím audio a těším se na něj jak malá holka 🙂

To uvolnění je prostě báječný pocit, který bych přála zažít každému. Přála bych si, aby každý člověk kolem mě mohl sebe-hypnózu poznat a zjistit, že i jeho život může být nádherný a naplněný štěstím. Velice děkuji, za to, že jsem Vás mohla potkat.

Za vše ještě jednou děkuji a moc se těším na další webinář, až budu moct slyšet váš příjemný hlas. Přeji Vám spoustu úspěchu a krásný zbytek dne naplněný štěstím, s pozdravem

Markéta Kolářová


Líba Sommerová

Líba Sommerová

S Maruškou a Jankem jsem v kontaktu již delší dobu a pravidelně poslouchám i jejich přednášky, které mi velmi pomáhají.

V pátek jsem u Marušky a Janka absolvovala kurz sebehypnózy. Jsem velmi nadšená z celého průběhu setkání s těmito skvělými lidmi a ještě více mne uchvátil kurz, který mi velmi mnoho dal.

Setkávám se s lidmi, kteří se hypnózy bojí, ale to dělají velkou chybu, neboť po páteční zkušenosti mohu s jistotou říct, že tato metoda je velmi účinná a pro hypnotizovaného člověka není nebezpečná. Vřele všem doporučuji. Jsem velmi překvapena její účinností, neboť při nácviku jsem použila sugesci, že chci být pozitivní a od pátku tomu tak opravdu je.

Maruško a Janku, velmi vám děkuji za vaše vlídné přijetí a jsem velmi ráda, že jsem vás mohla osobně poznat.

Vážím si vaší práce

Libuše Sommerová


Dobrý večer Marie,

v první řadě bych Vám moc chtěla poděkovat za čas, který jste mi věnovala při pátečním kurzu sebehypnózy. Bylo to užasné. V mnohém se mi „otevřely oči“ při našem povídání. Nyní každý den vstupuji do sebehypnozy a je to úžasné, je to nádherné uvolnění, ze kterého se mi často ani nechce odejít. Několik let, už si ani nepamatuji kdy to začalo, jsem byla stále unavená a velmi často mě bolela hlava, stále jsem potřebovala spát, nebo naopak jsem měla problémy se spánkem, s touto únavou si dosud nikdo nevěděl rady. Po prvním a druhém vstoupení do sebehypnozy únava zmizela, nebolí mě hlava a spím celou noc. Nedokáži popsat jak velikou mám radost. Už teď se mi neskutečně změnil můj život a to je teprve začátek mé práce se sebehypnozou.

Veronika Dědičová


Dobrý den paní Maruško,

ráda bych Vám ještě dodatečně poděkovala za kurz sebehypnózy. Je to asi 14 dní od doby, kdy jsme s přítelem Váš kurz absolvovali, a mohu říci, že jsem od té doby mnohem vyrovnanější a nestresuji se tolik kvůli svým pracovním výsledkům. Důsledkem toho je paradoxně to, že se moje výsledky značně zlepšily. Nyní už vím, proč to tak je.

Věděla jsem, že k úspěchu je nutná vysoká sebedůvěra, ale nevěděla jsem, jakým způsobem na ní pracovat. Nyní už to vím, a moc Vám za to děkuji.

Ještě bych chtěla podotknout, že se mi také zlepšil spánek, což mě dost překvapilo, protože to nebyl prioritní cíl, se kterým jsem na Váš kurz šla.

Přeji Vám hodně úspěchů

Lenka Neubauerová


Milá Maruško a milý Janko, moc Vám děkuji za sobotní kurz sebehypnózy, už dnes cítím změny, které zlepšují můj život. Je to skvělé :o) … Současně děkuji i za včerejší přednášku, která byla jako vždy perfektní. Odvádíte skvělou práci, moc Vám za to děkuji, přeji krásný den :o)

Katka


Bylo mi s Vama dobre a prednaska pro mne byla velice zajimava a poucna. Vcera i dnes jsem opravdu cvicila a budu tak cinit i dal, abych svuj zivot zmenila k lepsimu.
Budu se tesit na stredecni prednasky a treba zase nekdy na nejakem zajimavem kurzu na videnou 🙂

Mejte se krasne.
S pozdravem

Petra J.


Chtěl bych Vám paní Marie, velice poděkovat za bezvadný a velice příjemný kurz sebehypnózy. Nejen, že jste mě naučila dokonalý nástroj jako je sebehypóza, ale i vysvětlila a řekla spoustu nových poznatků za co jsem Vám velice vděčný. Jsem teprve na začátku, ale vím že díky této metodě se můj život bude úžasně měnit:).
Věřím, že lidi můžou žít život jaký si přejí a tady je jeden z nejlepších nástrojů! Proto by tuto techniku měl znát každý.

Těším se na další společné setkání:)

Přeji Vám mnoho úspěchů, jelikož vy si to zasloužíte!:)

Aleš K.


Dobrý večer Marie,

Sobotní kurz sebe-hypnózy byl velmi inspirující a poučný. Moc se mi líbil profesionální přístup Vás i Vašeho manžela, přesto jste byli přátelští a milí. Velice srozumitelně jste nám dané téma vysvětlili a uvedli i zajímavé příklady. Mnohdy se v nich člověk i našel. No a praktická část, ta byla ještě lepší. To nádherné uvolnění, které jsem zažila…, vůbec se mi nechtělo zpátky do reality. Opravdu úžasné. Ani jsem netušila, že sebe-hypnóza jde tak lehce. Dokonce se mi podařilo uvolnit i mysl, což v mém případě jde za „normálních“ okolností dost těžce. A i když se kurz malinko protáhl, než bylo plánováno, odcházela jsem nabitá energií a měla jsem pocit, že mohu létat!! Opravdu fantastické!!!

Věřím, že díky sebe-hypnóze a Vám, se mi podaří přeprogramovat moje podvědomí a tak „vyženu všechny kostlivce z mé skříně“.

Ještě jednou Vám děkuji za tuto krásnou příležitost a zážitek. Jste skvělí lidičky se srdíčky na dlani a já jsem moc ráda, že jsem si Vás přitáhla do života.

Přeji Vám, ať máte i nadále spousty spokojených klientů.

Veronika T.


Dobrý večer,

moje hodnocení kurzu sebehypnózy, je velmi kladné, bylo mi tam skvěle, byla cítit pozitivní energie, velice krásný čas strávený na kurzu.

Další skvělé info do mého života.

Nejvyšší čas podniknout kroky ke změně. Změna – to je něco dost zásadního pro mne.

Velice Vám děkuji za dnešní kurz, další pomoc a záchytný bod v mém životě.

Mějte se krásně, a moc Vám děkuji za skvělý kurz

Radek P.


Děkuji Vám, Marie a Jáne, za podnětnou přednášku. Je sice brzy na to, abych se chválila, ale zatím poctivě cvičím a hodlám vytrvat (momentálně spím jako miminko každou noc :)).
Co se týče Vaší přednášky, je velkým přínosem, že se při ní vzájemně střídáte a doplňujete. Oba projevy jsou velmi příjemné, a protože je každý jiný, pro posluchače je tak přednáška velmi poutavá.

Přeji Vám hezký zbytek víkendu a mnoho spokojených klientů.

Monika F.


Dobrý den,

velice děkuji za bezvadný kurz, mám z něj velmi dobrý pocit. Myslím, že pro všechny účastníky to byl obrovský přínos. Vaše práce zaslouží uznání, děláte ji velmi dobře. Těším se na další přednášky.
Přeji jen vše dobré

Jan W.


Dobrý večer,

atmosféra byla super, čas strávený s Vámi utekl jako voda. Kurz byl moc zajímavý a určitě pro každého z nás přínosný a těším se,že se zase shledáme. Jste moc milí a příjemní lidé, kteří rozumí tomu, co přednáší a učí. Jsem zvědavá na Vaši další přednášku a mám z dneška povznášející a velice dobrou náladu. Ještě jednou Vám děkuji za čas, který jste nám věnovali.

S pozdravem krásného večera Vás zdraví

Taťána O.


Dobrý den Marie,
hledala jsem na internetu cokoliv o koučování.
Vaše stránky mě zaujali svým provedením. Mají poutavý vzhled odlišují se od ostatních.
Využila jsem možnosti poslechu si přednášky zdarma. A nyní se snažím nenechat si uniknout Vaši pravidelnou středeční přednášku. Těším se na další, jaké zajímavé téma připravíte. Přednášky od Vás Marie jsou krásně zpracované, Váš hlas je poutavý a dodává přednášce šmrnc a je pro mě jako posluchače motivující.
Zakoupila jsem si i několik přednášek (metoda Kaizen, Rychločtení …) a od nich jsem se posunula k Revoluci v učení a až k hypnóze.
Díky Revoluci učení a týdnu koučování jsem si dokázala sestavit plán pro svůj život. Postupnými kroky se jej snažím naplnit a mám z každého úspěchu nesmírnou radost.
Velmi mile mně překvapila hypnóza. Popsala bych ji jako stavem hluboké relaxace, v níž řeším svůj aktuální problém. Po hypnóze jsem se cítila uvolněně, příjemně a lehce.
Doporučuji hypnózu vyzkoušet!
Uvědomuji si, že pokud chci změnu, musím chtít pro ni každý den něco udělat.
Přeji Vám hodně úspěchů ve Vaší práci, ať pomůžete a motivujete mnoho dalším posluchačům ke změně svého života.
Moc děkuji

Jarka


Vážená paní Marie.

Na setkání, které proběhlo v pátek 10.2.2012, nemohu zapomenout. Pokud bych měla refereovat o účinku, či nikoliv, sezení si sedlo jako doslova „prdel na nočník“…

Pořád na sezení myslím a musím uznat, že mě opravdu chybí jen ten nočník. Přistihla jsem se, že opravdu myslím na věci, které mi paní Marie pomohla „vyndat“ z neuvěřitelné změti asi pochybných, či nikam nevedoucích změtí myšlenek.

Mám pocit, že se vznáším, a odpovědi, které jsem chtěla, mi konkurují.

Musím uznat, že HYPNÓZA je ten nejlepší lék na „vlastní“ věci (vybočení a zaváhání, špatné přečtení osobnosti, pochybnosti)….

Paní Marie umí zkrátka „tnout“ do kamene a nemusí se nikomu omlouvat. Obdivuji Vás.

Vím,že jste tam,kde máte být..

Děkuji.

Jitka Růžičková


Dobrý den paní Marie, chci Vám ještě jednou poděkovat za včerejší kurz sebehypnozy. Mimo jiné bylo velmi zajímavé sledovat i Vás a Vašeho manžela – vždy, když jeden z vás hovořil, tak druhý na něj díval s takovým láskyplným pohledem…Také je vidět, jak se doplňujete – Vy jste velmi emotivní a Váš manžel má zřejmě na starosti obchodní stránku věci. Velmi zajímavé odpoledne. Děkuji a hezký den.

Romana Pokorná

2 komentáře: Zkušenosti s hypnózou

 1. Alena Fejksová napsal:

  Krásný večer Maruško a Janko,
  včera jsem absolvovala váš kurz sebehypnózy. Čekalo mě zde vaše přátelské přijetí, i když jsme se viděli poprvé.Velmi děkuji za to, že jste nám vše kolem hypnózy vysvětlili a pak nás prakticky seznámili s technikou sebehypnózy. Kurz byl velmi zajímavý a pro nás všechny přínosný. Věřím, že mi sebehypnóza pomůže změnit můj další život.
  Hned dnes jsem začala s nácvikem sebehypnózy podle vašich pokynů a večer se těším, že si pustím vaši audionahrávku.
  Jsem velice ráda, že jste mi vstoupili do života, protože potkat příjemné lidi se srdíčkem na dlani, kteří rozumí své práci, není v dnešní době tak časté. Jsem teprve na začátku nové cesty ve svém životě a věřím, že s vaší pomocí to bude cesta úspěšná.
  Přeji vám hodně úspěchů ve vaší práci a hodně spokojených klientů
  Alena F.

 2. Dobrý deň, pani Maruška a pán Janko!
  Chcem sa Vám srdečne poďakovať za úžasný kurz sebahypnózy v Trenčíne. Vďaka kurzu sa mi podarilo zmierniť depresiu a nespavosť, vysadzujem postupne lieky!!! Sebahypnózu praktizujem denne a nič na svete sa nevyrovná tomu úžasnému stavu pokoja. Je zázrak, ako podvedomie úžasne reaguje na podnety, ktoré mu počas hypnózy sama dávam 🙂 Som nadšená a veľmi spokojná. Ešte raz ĎAKUJEM!

  Tatiana

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..