Jak se připravit na hypnózu

Hypnóza je hluboce uvolněný stav, kdy se všechny buňky vašeho těla zvětší. Proto se na sezení s použitím hypnózy oblečte do volného oblečení (nic těsného).

Také, pokud užíváte nějaké léky ovlivňující psychiku, nebo soustředění, sdělte nám to předem. Pokud máte léky předepsány lékařem, lékař musí písemně souhlasit s vysazením léků na 24 hodin před sezením.

Pokud užíváte alkohol nebo jiné volně dostupné návykové látky, zdržte se jejich užití 24 hodin přes sezením.

Vstupu do hypnózy by vám mohli také zabránit tvrdé kontaktní čočky. Pokud je používáte je lepší si je těsně před sezením odložit, nebo si v ten den vzít se sebou brýle. Silikonové kontaktní čočku jsou v pořádku.

Pokud máte brýle, tak těsně přes uvedením do hypnózy, si je odložíte na stůl. V hypnóze se často tak uvolní hlava, že klesne směrem dolů, a brýle by vám mohly spadnou na zem.

Také je dobré si odložit prsteny, povolit opasek a ženy povolit podprsenku. Všechno, co je příliš těsné by vám v hypnóze mohlo bránit se dokonale uvolnit a vstoupit hlouběji.

Příspěvek byl publikován v rubrice Jak na to. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře: Jak se připravit na hypnózu

  1. Lesya T napsal:

    Dobry den,ja presne ne vim co bych jsem potrebovala od vas,cili ,jaky druh hypnozy,ale potrebuji poradit,muzu se li s vámi spoit telefonicky,jsem cizinka,a vyjadrit se pisemne moc ne umim.Dekuji za pochpeni.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..