Mohu zhypnotizovat partnera, aby se do mě znovu zamiloval?

Rychlou a krátkou odpovědí je ANO. Právě hypnóza způsobila, že jste se dali dohromady. Pokud ale nemáte vzdělání v hypnóze, tak může být pro vás náročné zjistit, jak začít. Jedná se totiž o hypnózu, kterou nazýváme LÁSKA 🙂 Láska přímo překonává kritický faktor vědomé mysli a mění lidi k nepoznání. 🙂

Samozřejmě partneři musí ve vztahu v sobě změnit hodně zažitých vzorců z minulosti, které s sebou nesou z rodiny, školy, společnosti a médií, aby mohli spolu zamilovaně fungovat, a potom láska představuje tu nejúžasnější formu hypnózy, kterou na sebe navzájem používáme. 🙂

Dostali jste odpověď, kterou jste čekali? Podělím se s vámi o jeden případ z praxe: Celý příspěvek

Rubriky: Hypnóza | Štítky: , , , , | Napsat komentář

Opravdu hypnóza funguje?

Vyjasněme to hlavní hned na začátku. Hypnóza není šarlatánství, magie nebo kouzelný trik. Je to hodnotný nástroj pozitivní sebezměny – i když to některé lidí překvapuje – a funguje opravdu dobře.

Mnoho dnešních vědeckých studií hypnózy se shoduje na stejném závěru: nikdo nemůže být hypnotizován druhým člověkem.

Místo toho dokážeme celkem úspěšně hypnotizovat sami sebe za pomoci instrukcí průvodce, kterým je hypnotizér.

Hypnóza nás vrací  zpátky do doby, kdy jsme více jednali  na základě intuice – do času změněného stavu vědomí. I ve svém běžném životě můžete v různých situacích tento stav pozorovat.

Celý příspěvek

Rubriky: Hypnóza | Štítky: , , , , | Komentáře: 2

Regresní hypnóza způsobuje zázraky

 

Terapie regrese je v ČR velmi oblíbená zvláště mezi esoteriky. Regresní esoterický terapeut vás zavede do nejhoršího okamžiku vašeho života, nechá vás bez pomoci tam, ať si znovu “užijete” a doufá, že Vám to pomůže.

Nezastírám, že vám to pomoci může, pokud jste velmi připraveni na změnu a máte výborný raport se svým terapeutem. (V takovém případě vám pomůže téměř cokoliv)

V opačném případě to může spíše uškodit, protože to oživí vaše trauma aniž by došlo k jeho neutralizaci.

Není regrese jako regrese. V naší hypnotické škole používáme regresi jinak a dovoluji si říci, že sofistikovaněji. Pomocí regrese zjišťujeme příčinu problému klienta.

Ano, zavedeme také klienta  do události, která způsobila jeho problém. Ať už tím problémem je cokoliv (např. nízké sebevědomí, emoční bloky, nadváha, koktavost, impotence nebo sexuální poruchy nebo cokoliv jiného, regresní hypnóza má univerzální široké použití).

Potom když je klient v té události, necháme ho tam jenom a pouze nezbytně dlouhou dobu, abychom zjistili, co se stalo a komu je potřeba odpustit.

Když vyvedeme klienta z události, dále s ní pracujeme, abychom ji neutralizovali, vyčistili, změnili pohled na ni, aby si klient již nemusel nosit se sebou své emoční bloky a svá trápení z minulosti pořad se sebou.

Uzdravíme vnitřní dítě, které v minulosti trpělo.

Regresní hypnóza osvobozuje.

Celý příspěvek

Rubriky: Jak na to | Štítky: , , , | Napsat komentář

Jak zhubnout s využitím hypnózy a síly podvědomí

Hubnutí
Přišla za mnou klientka na hypnózu, protože měla 40 kilo nadváhu. Divila se proč – podle svých slov vůbec nejedla, naopak byla zvyklá držet velice přísné hladovky, které na začátku měly ten efekt, že způsobily snížení hmotnosti, ale potom se hmotnost zastavila na jednom čísle a nešla dolů. Klientka si hladovky pochvalovala, nedala na ně vůbec dopustit, nenechala si je vymluvit, pouze byla zklamaná, že její váha dlouhou dobu zůstávala stejná.

Podle mého názoru držet hladovky může jen zdravý jedinec, který nemá velkou nadváhu. Stejný efekt jako hladovky mají i drastické diety, které jsou založené na hladovění.

Před deseti lety jsem chtěla pět kilo zhubnout a moje velmi dobrá kamarádka, která se pravidelně „vzdělávala“ čtením ženských časopisů, mi vsugerovala dietu, kde pijete první den vodu, druhý den ovocné šťávy a další dny také do sebe nemůžete dostat skoro vůbec nic. Zkolabovala jsem už první den, bylo mi skutečně špatně a nemohla jsem se na nic soustředit, pořád jsme myslela na to, jaký mám hlad a kamarádce jsem doporučila, ať si svoje rady raději nechá pro sebe.

Při držení hladovky se snižuje metabolizmus, a pokud už se jednou pořádně zpomalí, nemusí se už vůbec vrátit na původní rychlost spalování.

Známý je experiment s krysami. Psychologové rozdělili krysy do dvou skupin. První skupině dávali přiměřené množství jídla. Druhou skupinu nechali hladovět. Po několika dnech obě skupiny krys byly vystavěny velkému množství opravdu lákavého jídla. První skupina, která nebyla vystavena nedostatku, konzumovala jídlo v přiměřeném množství. Druhá skupina však do sebe ládovala několikrát více jídla než skupina první kontrolní.

Sami víte na základě vlastní zkušenosti, že když celý den z nějakého důvodu nemůžete se pořádně najíst, potom večer přijdete domů a vybílíte celou lednici.

Že mám pravdu? 🙂

Co z toho vyplývá?

Diety, kde musí člověk hladovět, opravdu nefungují.

NLP a hypnóze máme jiný užitečnější přístup. U velké nadváhy hledáme důvod, proč se podvědomí našeho klienta rozhodlo obalit ho tukem.

Před čím jej chrání?

Pamatujte na to, že podvědomí je nelogické.

Řeší věci nelogickým způsobem, protože jeho hlavní úlohou je nás chránit.

Např. podvědomí ženy, která si prožila negativní sexuální zkušenost, se může rozhodnout obalit ji tukem, aby se stala pro muže nepřitažlivou.

Podvědomí je spokojené, protože „vyřešilo“ problém s muži. Ovšem ta žena se musí potýkat s problémem úplně novým.

Potom měníme reakci na běžné denní spouštěče – řekněme, že když do nervové soustavy klienta pronikne vizuální vjem kávy, jeho normální reakcí je dát si něco sladkého, pomocí techniky na negativní chování, měníme nervové dráhy v jeho mozku tak, aby klient reagoval jiným způsobem např. tak, že si začne číst knížku nebo bude dělat cokoliv jiného užitečného namísto nacpávání se sladkým.

Dále podle NLP techniky přemapování měníme kódování té zkušenosti ve vaší nervové soustavě, prostě, aby vám ta nezdravá věc, kterou konzumujete ve velkém množství, již přestala chutnat.

Samozřejmě každý klient je jedinečný, má jiné životní zkušenosti, měl specifické dětství, a proto u každého klienta zvlášť určujeme strukturu jeho problému: Jakým způsobem si ten svůj problém ve své hlavě vytváří?

Postupujeme podle neurologických úrovní a hledáme věci, které se musí v jeho podvědomí změnit, aby si problém již nemusel vytvářet.

Jakou máte zkušenost s hubnutím vy?

Rubriky: Jak na to | Štítky: , , , , , , | Napsat komentář

Jak souvisí alergie a astma se smutkem?

Mojpe / Pixabay

V tomto článku naleznete důležité informace, které se týkají vašeho zdraví, a které vám žádný doktor nesdělí.

Napsala mi přes Facebook účastnice našeho NLP kurzu:

„Ahoj Maruško, už ti někdo řekl, že po časové ose a odstranění smutku rázem neměl alergii?“

Sdílím s Vámi její osobní zkušenost. Napsala mi: „Včera a dnes jsem byla u našich morčátek, vždy v minulosti jsem je jen nakrmila a už s kýcháním a plačícími oči utíkala, co mi nohy stačily, no a pozor změna, byla jsem s nimi dva dny, vyměnila jim pelíška a NIC!!!“

Chcete vědět, jak můžete pomoci sobě nebo svým blízkým odstranit alergii?

Potom si přečtěte tento článek až do konce….

Celý příspěvek

Rubriky: Jak na to | Štítky: , , , , , , , | Napsat komentář

Studie, kde hypnóza pomohla při léčení rakoviny

geralt / Pixabay

Začnu na rovinu.

Bylo by naivní, kdybychom prohlašovali, že NLP terapie či hypnóza odstraní ve všech případech všechny typy rakoviny.

Nicméně je důležité upozornit na to, že lidé se často vyléčí z rakoviny za pomocí NLP a hypnózy.

V tomto článku se s vámi podělím o výzkum, který vysvětluje, jak NLP techniky mohou pomoci lidem, kteří trpí rakovinou.

Existují důvody, proč byste měli očekávat úspěch, když přijdete na sezení s tímto problémem.

Nejdříve je potřeba říci, že případy spontánního vymizení rakoviny jsou známé po tisíce let.

Doktor Brendan O´ Regan je neurochemikem, který vytvořil databázi 3 500 případů spontánního vymizení rakoviny.

Doktor Charles Weinstock, který vede newyorskou psychosomatickou skupinu, zjistil o těchto případech, že v krátké době před vymizením rakoviny v životě klienta nastala důležitá změna jako např. svatba, nová láska, narození vnoučete, těhotenství nebo odstranění vztahu, který byl pro pacienta nevhodný.

V životě pacienta nejdříve došlo k významné psychosomatické změně a klient se potom vyléčil z rakoviny.

Je ověřeno řadou studií, že pomocí NLP a hypnózy může být podpořen proces uzdravování se z rakoviny.

Celý příspěvek

Rubriky: Jak na to | Štítky: , , , , , , | Komentáře: 2

Je hypnóza skutečně účinná?

KJ / Pixabay

Jaké je procento úspěchu při použití hypnoterapie?

Klienti jsou zvědaví na to, jaké procento úspěchu dosahuji při terapii za použití hypnózy, tak jsem připravila následující informaci.

Od té doby, co hypnóza a hypnoterapie byla přijata Americkou zdravotní společností za legitimní terapeutický nástroj v roce 1958, velká pozornost byla věnována účinkům hypnózy.

Od té doby proběhla řada výzkumů, které byly věnovány účinkům hypnózy na zbavení se kouření, závislosti na návykových látkách, hubnutí, odstraňování fobie, deprese a úzkosti.

Tyto výsledky byly shrnuty Americkou společností jako následující:

Celý příspěvek

Rubriky: Jak na to | Štítky: , | Napsat komentář

Minulé životy, budoucí životy a hypnóza

Doktor Brian Weiss – slavný hypnoterapeut (mohli jste o něm číst článek ve čtvrteční příloze MF DNES) píše ve své knize Mnoho životů – Mnoho Mistrů o tom, že všichni přicházíme na tento svět, abychom se naučili více milovat. Avšak někteří z nás se této lekci nenaučí, a proto v dalším životě dostávají další šance na to, aby pochopili nejdůležitější lekci života.

Mému učiteli hypnózy je 74 let. Je to jeden z nejlepších hypnotizérů na světě. Je to člověk, který za svou více než padesátiletou karieru v hypnóze pomohl tisícům lidí. Až mi bude 70 let, chtěla bych se za sebou otočit a také vidět tisíce lidí, kterým jsem pomohla.

Když už jednou přijmete myšlenku, že po smrti znovu přijdete na tento svět v jiném těle, potom se na svůj život budete dívat úplně jinak.

Začnete si říkat:

Co když příště přijdu na tento svět a zde bude řádit nukleární válka?
Nebo tu bude nedýchatelno?
Nebo všude budou odpadky?

Trvalo mi velmi dlouho, než jsem vůbec připustila myšlenku, že by vůbec mohly existovat minulé a budoucí životy.

Byla jsem vychována v silně katolické rodině a křesťané nevěří na minulé životy.

Tato informace jim byla zatajena císařem Konstantinem, který rozkázal vymazat z Bible ty části, které vypovídaly o minulých životech. Sliboval si od toho posílení své moci.

Celý příspěvek

Rubriky: Jak na to | Štítky: , , , , | Komentáře: 5

Co je to hypnóza?

Hypnóza je hlavní metoda, kterou používám při práci s mými klienty. Klienti obvykle mají spoustu otázek předtím, než začne hypnotické sezení. Jedinou věcí, která by mohla zabránit vstupu do hypnózy, je strach.

Proto je nutné před začátkem hypnózy vyjasnit mýty a polopravdy o hypnóze, které klienti obvykle slyšeli v televizi nebo četli na internetu poznámky o hypnóze od lidí, kteří o hypnóze vědí velmi málo.

Hypnóza je stav soustředěné pozornosti. Tento stav zažíváme každý den. Když jste uvolnění tak, že nejste rušeni zvuky kolem vás, jste ve stavu lehké hypnózy.

Většina z nás vstupuje do hypnotického stavu každý den, když se ponoříme do knihy nebo filmu nebo když odřídíme autem nějakou vzdálenost, aniž bychom si uvědomovali, že jsme to udělali. Kdykoliv zavřete oči, a něco si začnete představovat jste ve stavu lehké hypnózy.

Kdykoliv jsme ve stavu „automatického pilota“ ve stavu, kdy ztrácíme ponětí o čase, jsme v hypnóze.

Jeden z cílů hypnózy je mít přístup k podvědomí.

Celý příspěvek

Rubriky: Jak na to | Štítky: , , , , | Napsat komentář

Jak se zbavit hněvu

Otázka, kterou si teď možná kladete, zní: „Proč bych to měl/měla udělat“?

Bylo vědecky prokázáno, že většina nemocí je psychosomatického původu. Pokud budete v sobě potlačovat hněv a ve své mysli jej usazovat a živit, projeví se v podobě nemoci. Vaše tělo a mysl jsou propojeny.

Silou vaší mysli se můžete zbavit bolesti nebo naopak špatným používáním vaší mysli si můžete tělesnou bolest vytvořit. Dlouhotrvající hněv může způsobit stres a chronický stres vytváří fyzické změny v těle: nemoci srdce, poruchy imunitního systému, rakovinu, osteropózu (nemoc, která způsobuje měknutí kostí)

Vztahy, které tvoříme, mají největší vliv na naše zdraví. Na druhou stranu, když jsme sami, máme tendenci se přejídat, příliš pracovat a příliš holdovat alkoholu. Být sám/sama tedy není řešení problému. Mnoho lidí má problém si najít k sobě partnera/ partnerku.  Láska přitom není o tom najít tu správnou osobu, ale být tou správnou osobou.

Zlost má kořeny v posuzování. Od svého okolí a od všech lidí, kteří nám vstoupí do života, máme očekávání. Očekáváme, že se lidi kolem nás budou chovat podle určitých norem a pravidel, které jsme si pro ně sami určili. Také lidé kolem nás jsou rozzlobení, pokaždé když nesplníme jejich očekávání. Když nesplníme očekávání našeho okolí, následuje věta: „Ty jsi mě zklamal/a.“

Na toto citové vydírání můžete reagovat slovy: „Nezklamal/a jsem tě, zklamala jsem pouze představu, kterou jsi ty měl/a o mně. Představa, kterou ty si měl/a o mně, nejsem já.“

Rodiče často mají přehnané očekávání od svých dětí.

Když jsem vyrůstala, moje matka ode mě očekávala, že budu ve všem nejlepší. Osvobození přišlo, až když jsem si uvědomila, že nemusím být dokonalá. Osvobození přišlo, až jsem si v regresní hypnóze uvědomila příčinu svých problémů.

Dětská zranění způsobená přehnaným očekáváním rodičů se mohou dlouho hojit.

Zodpovězte si následující otázky:

  • Měli na Vás rodiče přehnané požadavky?
  • Používali vás k tomu, aby se s Vámi mohli chválit před svými přáteli a příbuznými?
  • Nutili Vás k tomu, abyste byli dokonalí?
  • Trestali Vás psychicky/ fyzicky pokaždé, když jste udělali chybu?

Potom v sobě můžete mít dětské zranění, které vám nedovolí být tou nejlepší verzí sebe, jakou jen můžete se stát.

Klíčem k uzdravení je zbavení se negativních emocí a myšlenek a nalezení vnitřního míru, radosti a štěstí.

Pro uvolnění hněvu a zbavení se potlačených emocí u mých klientů používám hypnózu. Pokaždé když se potýkáme s emocemi, naše vědomí odchází a my se řešíme emotivní situace naší podvědomou myslí, proto je potřeba napravovat emotivní problémy na podvědomé úrovni.

Položili jste si někdy otázku, proč lidé chodí např. deset let k psychologovi/ psychiatrovi, aniž by u nich došlo ke zlepšení? Pokud psychologové/psychiatři nepoužívají hypnózu, mají pouze omezené možnosti pomoci svým pacientům. Protože svojí terapií komunikují pouze s vědomou části mysli, která má na náš život pouze omezený vliv. Mnohými opakovanými výzkumy bylo potvrzeno, že mozek je geniálně stvořený biologický počítač a jeho původní programové vybavení lze přeprogramovat.

Rubriky: Jak na to | Štítky: , , , , | Napsat komentář